4k Drone Çekimi

Yenilikçi bir bakış açısı ile görünmek sizlere olumlu dönüşler sağlayacaktır, insanların sizi iyi tanımasını sağlayın ve markanızın değerini arttırın.

ALAN BELİRLEME

Çekim alanlarını planlar ve yapılacak hareketleri ölçerek işe başlarız bu sayede yön ve çekim süreci doğru planlanır sonuçları ise sistemli bir başlangıç yaptığımızdan harika bir çekim elde ederiz.

KEŞİF UÇUŞLARI

Keşif uçuşları sayesinde çekim anında uygulanacak stratejimizi ortaya çıkartırız, hiç beklenmedik sorunları önlememize ve doğru görüntüler için iyi açıları belirlememize yardımcı olur.

DRONE ÇEKİMİ

Çekim işlemi için gerekenler hazır olduktan sonra havalanır ve belirlenen alanı iyice tararız planlanan stratejiyi uygulayarak size göklerden şaşıracağınız anlar getiririz.

3D FABRİKA

DRONE İLE FABRİKA VE TESİS ÇEKİMİ

Tesislerinizi ya da fabrikalarınızı tanıtmanın en basit ve en başarılı metodu olan fabrika çekimleri hizmetlerimiz ile yüksek kalitede eşi benzeri olmayan görüntüler, fabrika ya da tesisinizin kalitesiyle büyüklüğünü kanıtlar.

Firma lansmanınızdaki farkı görmek için bizi tercih edebilirsiniz. Profesyonel müşterilerinize, tesisinizden en iyi şekilde nasıl yararlanacağını fabrika havadan çekimi hizmetimiz ile gösterebilirsiniz. Bu da üretiminizin ne derece kaliteli olduğunu tanıtmanızı ve müşterilerin ilgisini çekmenizi sağlar.

Video ve fotoğraf çekim hizmetlerimizde dilediğiniz alanın dilediğiniz yükseklikte yasal sınırlar içerisinde hem uygun hem de fazlasıyla kaliteli fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuyoruz.

4K kalitede SHGM kayıtlı drone araçlarımızla kamera sarsıntı engelleyici düzeneklerle hiç sarsıntı olmadan 4K çözünürlüklü videolar elde edebiliyoruz. Aynı sistemle yüksek çözünürlüklü kamerası sayesinde dilenilen açıdan ve yükseklikten fotoğraflar da elde edebiliyoruz.