Loading...
Hakkımızda2018-11-19T21:42:26+03:00

Biz kimiz ?

Hayaller ve isteklerin aynı çatı altında görsel zenginliğe dönüştüğü, “her insan farklı bir dünyadır” ortak görüşüyle hareket edildiği 3d Fabrika, müşterilerimiz ile tasarımcılarımız arasındaki ortak anlayışın yegane adresidir.

2008 yılında kurulan Four Angels® ile 2015 yılında kurulan 3d Fabrika® firmasının 2016 yılında birleşmesiyle 3d Fabrika® olarak yeniden doğduk. Bu birleşimden ortaya çıkan bitmez sinerjiyle hizmet alanımızı genişleterek büyüttük. Grafik tasarım, web sitesi tasarım-yazılım, web tabanlı özel yazılım, iOS mobil uygulama, android mobil uygulama, video prodüksiyon, 3D tasarım, 3D görselleştirme ve animasyon sektöründe daha kaliteli işlerle göz doldurmayı başardık.

3d Fabrika Reklam Ajansı, alanında; firma, kurum ve kuruluşların hassasiyetlerini anlayıp, beklentilerini iyi analiz ederek yıllardır çözüme kavuşturuyor.

Kurum Felsefemiz; Müşterilerimiz ile ismimizden gelen güçle ortak fikir’i yakalamak için çalışır; öz bilinmez ise imaj hiçbir şeydir mantığıyla özümüzü bilir, kurum ve firmaların gelecekteki çocukları olup büyüyecek markaları oluştururuz.