Hizmetlerimiz2018-11-19T21:09:49+03:00

Müşterilerilerimiz için premium markalar ve dijital deneyimler üretiyoruz.

3d Fabrika bir markanın doğuşundan itibaren en üst düzeyde sürekliliğini sağlayan bir dijital reklam ajansıdır. Premium markalar yaratarak tüm ihtiyaçlarını karşılar.

Prodüksiyon Hizmetleri

3d Fabrika olarak tanıtım filmleri çekiyor; ürün ve mekan tanıtımları yapıyor; 3 boyutlu animasyon filmleri oluşturuyor; seslendirme hizmeti veriyoruz. Drone ile özel havadan çekimler düzenleyerek, fark yaratmanıza yardımcı oluyoruz.

Animasyon

Animasyon film hizmeti, 3d tasarım ve 3d animasyon film, mimari animasyon, medikal animasyon yapım hizmetleri vermekteyiz. 3d Fabrika sizlere kalite ve sanat anlayışını sunmak istiyor. Animasyon film ve görsel tasarımlar yapan 3d Fabrika aklınızda olan projeyi hayal ettiğinizin ötesinde ve kusursuz bir şekilde uygulayacak ve sizlerin beklentilerini karşılayacaktır.

Kurumsal Web Sitesi

Başarılı bir web site tasarımının temelinde müşteri isteklerini iyi anlamak yatıyor. Biz, müşteri isteklerine önem veriyor ve süreci birlikte yürütüyoruz.

3d Yazıcı & Tarama

Farklı teknolojilere sahip 3D yazıcılarımız ve yüksek performans sağlayan malzemeler ile oluşturduğumuz 3D baskı fabrikamızda, talebiniz doğrultusunda 3D baskı ve 3d tarama hizmeti sağlıyoruz.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, şirketin iç ve dış dünyadaki görünen yüzüdür. Rengi ve logosuyla şirketin pazardaki duruşunu temsil eder.

Mobil Uygulama

Mobil uygulama geliştirme ekibimizin uzmanlığı ve tecrübesiyle Android, iOS, Windows Phone ve BlackBerry OS gibi en çok kullanılan mobil platformlar üzerinde, herhangi bir sektör farkı gözetmeksizin ihtiyaçları karşılayacak her türlü uygulama geliştirebiliriz.