Web Tasarım

Kurumsal ve profesyonel bir bakış açısı ile internette var olmak için doğru yerdesiniz. Çünkü, internetin ülkemizde ilk geliştiği günlerden bugüne aynı işi severek yapıyoruz. Tamamı kendi bünyemizde bulunan 3 ayrı departmandaki ekibimizle ile müşterilerimize hizmet veriyoruz.

Web Tasarım

3d Fabrika web tasarım ajansı, benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerine uygun işler yapmaktadır. Bu prensip, 3d Fabrika web tasarım kültürünün temelidir.

Grafik tasarım ile animasyonlu görsellerin ahenkli uyumunu sağlayan, içerik ile de verilmek istenen mesajın ve bilgilerin estetik ve teknik mükemmelliğini sağlayan işler çıkarmaktadır.

E-ticaret Sitesi

E-Ticaret projeleri 3d Fabrika için butik hizmetler kapsamında değerlendirilir. Hazır paketler ya da üstünkörü yazılımlara değil, yıllarca geliştirilmesi için emek harcanmış kod altyapılarıyla işe ve müşteriye uyumlu modüller bütünü ile hayata geçirilmektedir.

Bir e-ticaret veya sanal market sitesinin sağlamlık ve işlevsellikten sonra en önemli tarafı web tasarımıdır. Zira estetik görselliği ve profesyonelliği ile de güven vermek bir e-ticaret sitesinin temel taşıdır.

Web Hosting

3d Fabrika web tasarım ajansı Hosting hizmeti verdiğimiz tüm sunucularımız Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier 3 veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

SEO

SEO hizmetimiz, büyüklüğünüz, kapsamınız ve ne kadar süredir çalıştığınıza bakılmaksızın, kuruluşunuz için faydalı olacaktır. Web siteniz için öngördüğümüz büyüme türünü elde etmenize yardımcı olmak istiyoruz. SEO’yu bütünsel olarak ele almamız, sürekli iş büyümesini ve müşteri sayısında sürekli bir artış sağlamanıza yardımcı olacaktır.

Google Ads

Google Ads Google arama motoru, arama ortakları ve içerik ağında reklam verebilmemizi sağlayan reklam sistemidir.

E-katalog

3d Fabrika web tasarım ajansı, firmaların internette ürün sergilemek amacıyla oluşturdukları ve baskılı katalogların yerini yavaş yavaş almakta olan e-katalog oluşumlarında da en önemli tercihleri olmak amacını taşımaktadır.

E-Katalog uygulamalarında içerik yönetim sistemi ile durağan katalog devri kapanıp, güncel ve geniş kitlelere erişimi kolaylaştıran bir sistem açılmaktadır.

3D FABRİKA

Kurumsal Web Sitesi

3d Fabrika, profesyonel tasarım anlayışı ile, brief aşamasından test aşamasına dek, projenizi özenle ve titizlikle tamamlar. Kurumsal web tasarım projelerinde bir çok ulusal marka 3d Fabrika' ya güvendi, sıra sizde...

Kurumsal web siteleri, işletmenizin kimliği yansıtan, güncel teknolojileri kullanan ve profesyonel olarak tasarlanmış internet siteleridir.